Kövess minket:
Eseménynaptár
2019. november
H
K
Sz
CS
P
Szo
V
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
17
18
20
23
24
25
26
27
29
30

Összes esemény ›

Nevelőtestület

MUNKAKÖZÖSSÉGEK A 2019 / 2020. TANÉVBEN

  Név Munkaközösségek
1. Bechtel-Fekete Csilla Humán mk.
2. Bedő Ilona Humán mk.
3. Bischof Tamás Humán mk.
4. Bischofné Komlósi Viktória Zsuzsanna Humán mk.
5. Brettnerné Ónadi Krisztina Edit Humán mk.
6. Jeneiné Ambrus Anikó Humán mk.
7. Lützenburgerné Riegl Mária Olga Humán mk.
8. Morovik Pálma Humán mk.
9. Péter Zsuzsanna Humán mk.
10. Steinhauser-Jakab Anikó (tartósan távol) Humán mk.
11. Vódli-Makovics Erika Anna Humán mk.
1. Ferencz-Szőcs Szilvia (tartósan távol) Idegen nyelvi mk.
2. Gölcz Adél Idegen nyelvi mk.
3. Gyenge Viktória Idegen nyelvi mk.
4. Kálmán-Keller Mónika Idegen nyelvi mk.
5. Papp Szilvia (tartósan távol) Idegen nyelvi mk.
6. Kovács Patrícia (tartósan távol) Idegen nyelvi mk.
7. Salanga-Dandi Renáta Idegen nyelvi mk.
8. Simó Boglárka (tartósan távol) Idegen nyelvi mk.
9. Sőreg Anikó Idegen nyelvi mk.
10. Szigetvári Zsuzsanna Idegen nyelvi mk.
11. Virányi Gabriella Zsuzsanna Idegen nyelvi mk.
12. Ziegler Teréz Idegen nyelvi mk.
1. Barabás Ivett Reál – természettudományok, ÖKO, Egészségvédelem
2. Braun Anna Reál – természettudományok, ÖKO, Egészségvédelem
3. Dávid Andrea Reál – természettudományok, ÖKO, Egészségvédelem
4. Frey István Reál – természettudományok, ÖKO, Egészségvédelem
5. Frey Petronella Reál – természettudományok, ÖKO, Egészségvédelem
6. Genczler János Reál – természettudományok, ÖKO, Egészségvédelem
7. Máté Norbert Reál – természettudományok, ÖKO, Egészségvédelem
8. Szőts Gabriella Reál – természettudományok, ÖKO, Egészségvédelem
1. Agócsné Mester Angella Gépészet-Faipar-Kereskedelem
2. Háryné Viszló Beáta Gépészet-Faipar-Kereskedelem
3. Nagy Orsolya Gépészet-Faipar-Kereskedelem
4. Nyitrai Miklós Gépészet-Faipar-Kereskedelem
5. Tóth Gábor Gépészet-Faipar-Kereskedelem
6. Tóth Zoltán István Gépészet-Faipar-Kereskedelem
1. Égető Zsolt Informatika-Ügyvitel
2. Linka Nóra Ágota Informatika-Ügyvitel
3. Kovács Tamás Informatika-Ügyvitel
4. Ujvári János Géza Informatika-Ügyvitel
5. Keszthelyi Zsuzsanna Rita Informatika-Ügyvitel
6. Kovácsné Deák Irén Informatika-Ügyvitel
7. Vódli Zoltán Informatika-Ügyvitel
1. Blesz Bianka Közgazdaság-turisztika
2. Dorn Anikó Közgazdaság-turisztika
3. Kutasi-Unger Anita Közgazdaság-turisztika
4. Lorenc Andrea Közgazdaság-turisztika
5. Novák-Schattmann Tímea Közgazdaság-turisztika
6. Schattmanné Szőcs Piroska Lívia Közgazdaság-turisztika
7. Velnerné Szőcs Gyöngyi Közgazdaság-turisztika
     
1. Máté Gabriella Andrea Kollégiumi nevelő
2. Gyimesi Linda Kollégiumi nevelő
  
  
© 2019 Szekszárdi Szakképzési Centrum / Minden Jog Fenntartva