Perczel Mór Szakképző Iskola

Nevelőtestület

Nevelőtestület a 2017/2018. tanévben

Munkaközösség megnevezése Munkaközösség vezető
JÓKAI U. 3.
Közismereti Lützenburgerné Riegl Mária
Szakmai Nyitrai Miklós
Osztályfőnöki Brettnerné Ónadi Krisztina

 

Munkaközösség megnevezése Munkaközösség vezető
SZÉCHENYI TÉR 18.
Humán Kálmán-Keller Mónika
Reál Braun Anna
Szakmai Schattmanné Szőcs Lívia
Osztályfőnöki Máté Norbert
Diákmozgalmat támogató tanár  Bischof Tamás

 

Megnevezése Felelős(ök)
Alternatív vitarendező, multiplikátor tanár Brettnerné Ónadi Krisztina
Beiskolázást, pályaválasztást előkészítő csoport Máté Norbert, Ziegler Teréz
Diákmozgalmat támogató tanár Bischof Tamás
Gyermekvédelmi feladatok koordinálása Brettnerné Ónadi Krisztina
Honlapért felelős, sajtó referens Kovácsné Deák Irén
Közösségi szolgálat Jeneiné Ambrus Anikó
Ökoiskola Barabás Ivett
Rendszergazda Égető Zsolt
SNI, BTM, HH nyilvántartás felelőse Kozáriné Seres Tünde
Tankönyvrendelés Szigetvári Zsuzsanna
Tűzvédelem / Katasztrófavédelem Virányi Dániel
Versenyek felelőse Érintett munkaközösségek vezetői

 

Nevelőtestületi tagok a 2017/2018. tanévben

  1. Ábel Orsolya Erika
  2. Agócsné Mester Angéla
  3. Barabás Ivett
  4. Bechtel-Fekete Csilla
  5. Bischof Tamás
  6. Bischofné Komlósi Viktória Zsuzsanna
  7. Braun Anna
  8. Brettner Hanna Krisztina
  9. Brettnerné Ónadi Krisztina Edit
  10. Dávid Andrea
  11. Dorn Anikó
  12. Dr. Szabó Andrea
  13. Égető Zsolt
  14. Ferencz Zsolt
  15. Ferencz-Szőcs Szilvia
  16. Frey István
  17. Frey Petronella
  18. Genczler János
  19. Gölcz Adél
  20. Jeneiné Ambrus Anikó
  21. Joósné Vajda Renáta
  22. Kálmán-Keller Mónika
  23. Keszthelyi Zsuzsanna Rita
  24. Kovács Patrícia
  25. Kovács Tamás
  26. Kovácsné Deák Irén
  27. Kozáriné Seres Tünde
  28. Kutasi-Unger Anita
  29. Lencz János
  30. Linka Nóra Ágota
  31. Lorenc Andrea
  32. Lützenburgerné Riegl Mária
  33. Máté Gabriella Andrea
  34. Máté Norbert
  35. Nagy Orsolya
  36. Németh Ágnes
  37. Novák-Schattmann Tímea
  38. Nyitrai Miklós
  39. Pál Krisztina
  40. Papp Szilvia
  41. Péter Zsuzsanna
  42. Salanga-Dandi Renáta
  43. Schattmanné Szőcs Piroska Lívia
  44. Sere Tiborné
  45. Simó Boglárka
  46. Solymosi Anita
  47. Spiel Bálint
  48. Steinhauser-Jakab Anikó
  49. Szigetvári Zsuzsanna
  50. Szőts Gabriella
  51. Tóth Gábor
  52. Törőné Fehér Marianna
  53. Ujvari János Géza
  54. Velnerné Szőcs Gyöngyi
  55. Virányi Dániel
  56. Virányi Gabriella
  57. Vódli Zoltán
  58. Ziegler Teréz