Perczel Mór Szakképző Iskola

2015-2016

KÖZISMERETEI TANULMÁNYI VERSENYEK
  • A könyvtár szervezésében a természettudományi vetélkedőn a 10.A osztály 1. és a 9.A 3. helyezést ért el.
  • Október 10-én Tolnai Tarisznyások Környezetismereti Versenyét idén Váralján rendezték, ahol diákjaink szép eredményeket értek el. (A 10.A és a 9. A-sok megnyerték középiskolás kategóriát, és harmadik helyet szereztek a bójakereső szerencsefutam kategóriában.)
  • A Szólj költemény megyei kollégiumi szavalóversenyen Móricz Gergő 11. D osztályos tanuló különdíjat kapott.
  • A Zrínyi matematikai versenyen 1. helyezést ért el 9. évfolyamon Ficsor Barna (9. B), 11. évfolyamon Farkas Erzsébet (11. B) és 12. évfolyamon Illés Dániel (12. A).
  • Az Arany János rajzversenyen Wurst Laura 1/13. A osztályos tanuló 1. helyezést ért el.
  • A Városi Könyvtár által szervezett többfordulós történelem versenyen 1. helyezést Ficsor Barna és Paróczai Máté (9. B), 2. helyezést Wild Afrodité, Farkas Erzsébet és Brauner Kira (11. B), 3. helyezést Morovik Kitti és Füle Szabina (11. A) tanulók értek el.
  • Abaligeten a Bakancsos Atomkupa túraversenyen KC kategóriában iskolánk csapata az 1. helyet szerezte meg.
  • Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) regionális (Dél-Dunántúl) forduló Molnár Ákos 9.C reál tantárgycsoport 5. hely, Kováts Ákos-Sereg Dávid-Domokos Richárd 9.K komplex tantárgycsoport 6. hely
SZAKMAI VERSENYEK
  • A PénSztár verseny a megyei döntőn 14.A osztály csapata 3. helyezést ért el.
  • Az országos gépírás versenyen összetettben 9. helyezést értek el tanulóink, ill. számos egyéni díjat is szereztek.
  • Az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen (OSZTV) indult 3 fő asztalos, 4 fő központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő, 4 fő ipari gépész T.  Az országos döntőbe a legjobb 6 közé továbbjutott 1 fő, Balog Valentin asztalos.
  • A 13. Országos Rézversenyen a 10.B osztály központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő csapatunk a 3. helyet szerezte meg.
  • Az Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Versenyen (OSZKTV) a kaposvári regionális fordulóba továbbjutott 1 tanulónk  egyénileg a reál tantárgycsoportban, illetve 1 csapatunk a komplex közismereti tantárgycsoportban.
  • A 2016. március 23-án, Komlón megrendezett ÖTÖK találkozóján iskolánk tanulói a 4. helyezést érték el.
SPORT VERSENYEREDMÉNYEK
  • 2015. november 05. Teremlabdarúgó Diákolimpia V-VI.-korcsoport, „C” csoport Megyei selejtező Eredmény: 2. helyezés (Széchenyi u. telephely) / 3. helyezés (Jókai u. telephely)
  • 2015. november 10. Coca-Cola Cup I forduló, Kispályás Műfüves Labdarúgó selejtező Eredmény: 3. helyezés (Széchenyi u. telephely) / 4. helyezés (Jókai u. telephely)
  • 2015. november 12. Perczel-kupa Eredmény: 4. helyezés (Széchenyi u. telephely) / 1. helyezés (Jókai u. telephely)
  • 2015. november 14. Asztalitenisz Diákolimpia, Megyei Döntő „B” részvétel (Jókai u. telephely)
  • 2015. november 16. Garamvölgyi emléktorna Eredmény: 3. helyezés (közös csapattal indultunk)
  • 2015. november 17. női Profi, Röplabda, Megyei Selejtező, V-VI.-korcsoport Eredmény: 1. helyezés, továbbjutottunk a Megyei Döntőbe (Széchenyi u. telephely)
  • 2015. november 23.  Férfi Profi, Röplabda, Megyei döntő, V-VI.-korcsoport Eredmény: 2. helyezés, továbbjutottunk az Országos Elődöntőbe (Széchenyi u. telephely)
  • 2015. november 25. Női Profi, Röplabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport Eredmény: 4. helyezés (Széchenyi u. telephely)
  • 2015. december 16. Férfi Profi, Röplabda, Országos Elődöntő, V-VI.-korcsoport Eredmény: 4. helyezés (Széchenyi u. telephely)
  • 2016. január 26. Férfi Amatőr, Röplabda, Megyei selejtező, V-VI.-korcsoport Eredmény: 1. helyezés, tovább jutottunk a Megyei Döntőbe (Széchenyi u. telephely)
  • 2016. január 28. Női Amatőr, Röplabda, Megyei selejtező, V-VI.-korcsoport Eredmény: 1. helyezés, tovább jutottunk a Megyei Döntőbe (Széchenyi u. telephely)
  • 2016. február 15. Női Amatőr, Röplabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport Eredmény: 2. helyezés (Széchenyi u. telephely)
  • 2016. február 16. Női Kézilabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport Eredmény: 3. helyezés (Széchenyi u. telephely)
  • 2016. február 17. Férfi Amatőr, Röplabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport Eredmény: 2. helyezés (Széchenyi u. telephely)
  • 2016. március 22. Gazdász kupa, Lengyelen: 2. helyezés (Széchenyi u. telephely) / 1. helyezés (Jókai u. telephely) Középiskolások Közlekedésbiztosnsági Kupájának Tolna megyei döntője: Segédmotoros kerékpár kategória: 2. helyezett: Brückner Zoltán (10. A), 3. helyezett: Klósz Krisztián (10. C) Személyautó kategória: 2. helyezett: Kriezl Bálint (11. A)