Perczel Mór Szakképző Iskola

Eredmények (2017/2018 tanév)

Atlétika csapatbajnokság, Diszkoszvetés, Megyei döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Szekszárd
Időpont: 2017. szeptember 27.
Eredmény: 21,75 méter átlagdobással 2. helyezést értünk el, Országos 9. helyezéssel,
nem kerültünk be az országos döntőbe (8 csapatot hívtak be)
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Kerekes Brigitta, Paksi Adél, Schnetz Petra, Kemény Anita, Heidecker Viktória
Felkészítő tanár: Genczler János

Fair-play Cup I. forduló, Kispályás Labdarúgó selejtező torna
Helyszín: BONI műfüves pálya
Időpont: 2017. október 18.
Eredmény: Széchenyi téri csapat 2. helyezést ért el, Jókai utcai csapat 3. helyezést ért el.
Résztvevők: Jókai utcai csapat: Schuller Ferenc, Todoruc Tamás, Nagy Valentin, Varga Valentin, Jakab József, Galambos Gergő
Felkészítő tanár: Dávid Andrea
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Ambrusics Norbert, Szombath Valentin, Stangliczky Ádám, Bányai Dominik, Kiss Huba, Bodai Attila
Felkészítő tanár: Máté Norbert

Perczel-kupa
Helyszín: BONI műfüves pálya
Időpont: 2017. november 07.
Eredmény: 1. helyezés
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Tamás Ádám, Bodai Attila, Fenyvesi Csaba Miklós, Erni Kristóf, Jenei Marcell, Ambrusics Zsolt, Szedlacskó Ákos
Felkészítő tanár: Genczler János


Eredmény: 4. helyezés
Résztvevők: Jókai utcai csapat: Szabján Péter, Borbandi Péter, Orsós Erik, Majlinger Attila, Kovács János, Asztalos Adrián, Csaba Roland, Varga Viktor
Felkészítő tanár: Dávid Andrea, Frey Petronella

Férfi Profi, Röplabda, Megyei döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Tolna, Sztárai
Időpont: 2017. november 9.
Eredmény: 1. helyezést értünk el, továbbjutottunk az Országos Elődöntőbe Dunaújvárosba
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Csaba Roland, Juhász Kevin, Kántor Máté, Szedlacskó Ákos, Jenei Marcell, Fenyvesi Csaba Miklós, Feiszthammer Arnold
Felkészítő tanár: Máté Norbert

Női Profi, Röplabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Paks, ESZI
Időpont: 2017. november 13.
Eredmény: 3. helyezést értünk el
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Tóth Kitti, Preininger Gréta, Szakács Rebeka, Kemény Anita,
Dudás Evelin, Forrai Réka, Tencz Bernadett, Fribák Mónika,
Felkészítő tanár: Máté Norbert

Futsal Diákolimpia, V-VI.-korcsoport, Megyei selejtező
Helyszín: Tolna
Időpont: 2017. november 13.
Eredmény: 1. helyezést értünk el, továbbjutottunk a Megyei döntőbe Tolnára
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Bodai Attila, Fenyvesi Csaba Miklós, Erni Kristóf, Szedlacskó Ákos, Jenei Marcell, Pál István, Tamás Ádám
Felkészítő tanár: Genczler János

Garamvölgyi emléktorna, fiú teremlabdarúgó torna
Helyszín: Szekszárd, Palánk
Időpont: 2017. november 16.
Eredmény: V-VIII. helyezés
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Jenei Marcell, Tamás Ádám, Erni Kristóf, Fenyvesi  Csaba, Szedlacskó Ákos, Bodai Attila
Felkészítő tanár: Máté Norbert

Floorball Diákolimpia, V-VI.-korcsoport, Megyei döntő
Helyszín: Paks, ESZI
Időpont: 2017. november 16-17.
Eredmények: V. kcs. leány 4. helyezés; V. kcs. fiú 4. helyezés; VI. kcs. leány 6. helyezés; VI. kcs. fiú 7. helyezés
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Balog Viktória, Heidecker Viktória, Kapronczai Vanda, Pál Alexandra, Szombath Jázmin, Varga Krisztina, Bogdán Richárd, Galambos Gergő, Miklós Kristóf, Mokos Kristóf, Penczel Huba, Balogh Nikoletta, Cser Ramóna, Fribák Mónika, Kálozdi Viktória, Kolozsvári Vivien, Tóth Nikoletta, Jakab József, Kovács János, Schuller Ferenc
Felkészítő tanárok: Dávid Andrea, Frey Petronella

Futsal Diákolimpia, V-VI.-korcsoport, Megyei Döntő
Helyszín: Tolna
Időpont: 2017. november 28.
Eredmény: 2. helyezést értünk el a Megyei döntőben
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Domokos Richárd, Tamás Ádám, Szedlacskó Ákos,
Bodai Attila, Jenei Marcell, Fenyvesi Csaba Miklós, Erni Kristóf
Felkészítő tanár: Genczler János, Máté Norbert

Férfi Profi, Röplabda, Országos elődöntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Dunaújváros
Időpont: 2017. december 5.
Eredmény: 4. helyezést értünk el, az Országos elődöntőben
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Jenei Marcell, Csaba Roland, Szedlacskó Ákos, Feiszthammer Arnold, Fenyvesi Csaba Miklós, Juhász Kevin, Jókai Rafael, Kántor Máté
Felkészítő tanár: Máté Norbert