Eredmények (2017/2018 tanév) | Eredmények (2017/2018 tanév) – Perczel Portál

Perczel Mór Szakképző Iskola

Eredmények (2017/2018 tanév)

Amatőr Férfi Röplabda, Megyei selejtező, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Bonyhád, Keri tornaterme
Időpont: 2018. február 8.
Eredmény: 1. helyezést értünk el, továbbjutottunk a Megyei döntőbe
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Szedlacskó Ákos, Fenyvesi Csaba Miklós, Csaba Roland, Czirok Norbert, Juhász Kevin, Kántor Máté, Jenei Marcell, Jókai Rafael, Feiszthammer Arnold
Felkészítő tanár: Máté Norbert


 
Amatőr Női Röplabda, Megyei selejtező, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Bonyhád, Keri tornaterme
Időpont: 2018. február 13.
Eredmény: 1. helyezést értünk el, továbbjutottunk a Megyei döntőbe
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Kemény Anita, Heidecker Viktória, Dudás Evelin, Fribák Mónika, Preininger Gréta, Forrai Réka, Tóth Kitti, Tencz Bernadett
Felkészítő tanár: Máté Norbert



Amatőr Női Kézilabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Szekszárd, Csapó Dániel Szakképző Sportcsarnoka
Időpont: 2018. február 20.
Eredmény: 3. helyezést értünk el
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Antal Mónika, Barabás Andrea, Benkő Bernadett, Brauner Petra,   Heidecker Viktória, Illés Zsófia, Juhász Alexandra, Juhász Edina, Keresztes Dalma, Laufer Bianka, Pál Alexandra, Preininger Gréta, Varga Krisztina
Felkészítő tanár: Frey Petronella



Amatőr Fiú Kézilabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Szekszárd, Csapó Dániel Szakképző Sportcsarnoka
Időpont: 2018. február 21.
Eredmény: 3. helyezést értünk el
Résztvevők Két telephely közös csapata: Bece Tibor, Czink Bálint, Csaba Roland, Erős Balázs, Fenyvesi Csaba, Herger Patrik, Jókai Rafael, Juhász Péter Attila, Ladányi Árpád Ruben, Magyari Márk, Szedlacskó Ákos, Felkészítő tanár: Frey Petronella



Amatőr Női Röplabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Paks, ESZI
Időpont: 2018. február 22.
Eredmény: 1. helyezést értünk el, továbbjutottunk az Országos döntőbe
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Heidecker Viktória, György Fruzsina, Tóth Kitti, Tencz Bernadett, Forrai Réka, Preininger Gréta, Dudás Evelin, Kemény Anita
Felkészítő tanár: Máté Norbert



Amatőr Férfi Röplabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Tolna
Időpont: 2018. február 23.
Eredmény: 1. helyezést értünk el, továbbjutottunk az Országos döntőbe
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Kántor Máté, Czirok Norbert, Jókai Rafael, Szedlacskó Ákos, Juhász Kevin, Csaba Roland, Fenyvesi Csaba Miklós, Jenei Marcell, Feiszthammer Arnold
Felkészítő tanár: Máté Norbert

 

A 2018. február 1-én megrendezésre került OSZKTV közismereti komplex verseny regionális fordulójába jutott iskolai csapatunk. Tagjai: Kolozsvári Vivien, Konráth Luca, Nagy Dániel.
Felkészítő tanáruk: Lützenburgerné Riegl Mária.

Atlétika csapatbajnokság, Diszkoszvetés, Megyei döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Szekszárd
Időpont: 2017. szeptember 27.
Eredmény: 21,75 méter átlagdobással 2. helyezést értünk el, Országos 9. helyezéssel,
nem kerültünk be az országos döntőbe (8 csapatot hívtak be)
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Kerekes Brigitta, Paksi Adél, Schnetz Petra, Kemény Anita, Heidecker Viktória
Felkészítő tanár: Genczler János

Fair-play Cup I. forduló, Kispályás Labdarúgó selejtező torna
Helyszín: BONI műfüves pálya
Időpont: 2017. október 18.
Eredmény: Széchenyi téri csapat 2. helyezést ért el, Jókai utcai csapat 3. helyezést ért el.
Résztvevők: Jókai utcai csapat: Schuller Ferenc, Todoruc Tamás, Nagy Valentin, Varga Valentin, Jakab József, Galambos Gergő
Felkészítő tanár: Dávid Andrea
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Ambrusics Norbert, Szombath Valentin, Stangliczky Ádám, Bányai Dominik, Kiss Huba, Bodai Attila
Felkészítő tanár: Máté Norbert

Perczel-kupa
Helyszín: BONI műfüves pálya
Időpont: 2017. november 07.
Eredmény: 1. helyezés
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Tamás Ádám, Bodai Attila, Fenyvesi Csaba Miklós, Erni Kristóf, Jenei Marcell, Ambrusics Zsolt, Szedlacskó Ákos
Felkészítő tanár: Genczler János


Eredmény: 4. helyezés
Résztvevők: Jókai utcai csapat: Szabján Péter, Borbandi Péter, Orsós Erik, Majlinger Attila, Kovács János, Asztalos Adrián, Csaba Roland, Varga Viktor
Felkészítő tanár: Dávid Andrea, Frey Petronella

Férfi Profi, Röplabda, Megyei döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Tolna, Sztárai
Időpont: 2017. november 9.
Eredmény: 1. helyezést értünk el, továbbjutottunk az Országos Elődöntőbe Dunaújvárosba
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Csaba Roland, Juhász Kevin, Kántor Máté, Szedlacskó Ákos, Jenei Marcell, Fenyvesi Csaba Miklós, Feiszthammer Arnold
Felkészítő tanár: Máté Norbert

Női Profi, Röplabda, Megyei Döntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Paks, ESZI
Időpont: 2017. november 13.
Eredmény: 3. helyezést értünk el
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Tóth Kitti, Preininger Gréta, Szakács Rebeka, Kemény Anita,
Dudás Evelin, Forrai Réka, Tencz Bernadett, Fribák Mónika,
Felkészítő tanár: Máté Norbert

Futsal Diákolimpia, V-VI.-korcsoport, Megyei selejtező
Helyszín: Tolna
Időpont: 2017. november 13.
Eredmény: 1. helyezést értünk el, továbbjutottunk a Megyei döntőbe Tolnára
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Bodai Attila, Fenyvesi Csaba Miklós, Erni Kristóf, Szedlacskó Ákos, Jenei Marcell, Pál István, Tamás Ádám
Felkészítő tanár: Genczler János

Garamvölgyi emléktorna, fiú teremlabdarúgó torna
Helyszín: Szekszárd, Palánk
Időpont: 2017. november 16.
Eredmény: V-VIII. helyezés
Résztvevők: Széchenyi téri csapat: Jenei Marcell, Tamás Ádám, Erni Kristóf, Fenyvesi  Csaba, Szedlacskó Ákos, Bodai Attila
Felkészítő tanár: Máté Norbert

Floorball Diákolimpia, V-VI.-korcsoport, Megyei döntő
Helyszín: Paks, ESZI
Időpont: 2017. november 16-17.
Eredmények: V. kcs. leány 4. helyezés; V. kcs. fiú 4. helyezés; VI. kcs. leány 6. helyezés; VI. kcs. fiú 7. helyezés
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Balog Viktória, Heidecker Viktória, Kapronczai Vanda, Pál Alexandra, Szombath Jázmin, Varga Krisztina, Bogdán Richárd, Galambos Gergő, Miklós Kristóf, Mokos Kristóf, Penczel Huba, Balogh Nikoletta, Cser Ramóna, Fribák Mónika, Kálozdi Viktória, Kolozsvári Vivien, Tóth Nikoletta, Jakab József, Kovács János, Schuller Ferenc
Felkészítő tanárok: Dávid Andrea, Frey Petronella

Futsal Diákolimpia, V-VI.-korcsoport, Megyei Döntő
Helyszín: Tolna
Időpont: 2017. november 28.
Eredmény: 2. helyezést értünk el a Megyei döntőben
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Domokos Richárd, Tamás Ádám, Szedlacskó Ákos,
Bodai Attila, Jenei Marcell, Fenyvesi Csaba Miklós, Erni Kristóf
Felkészítő tanár: Genczler János, Máté Norbert

Férfi Profi, Röplabda, Országos elődöntő, V-VI.-korcsoport
Helyszín: Dunaújváros
Időpont: 2017. december 5.
Eredmény: 4. helyezést értünk el, az Országos elődöntőben
Résztvevők: Két telephely közös csapata: Jenei Marcell, Csaba Roland, Szedlacskó Ákos, Feiszthammer Arnold, Fenyvesi Csaba Miklós, Juhász Kevin, Jókai Rafael, Kántor Máté
Felkészítő tanár: Máté Norbert