Perczel Mór Szakképző Iskola

PÁLYAVÁLASZTÁSI NYÍLT-NAP

Idén november 29-re szerveztük a Pályaválasztási Nyílt-napot, melynek megnyitóján Ziegler Teréz igazgatónő iskolánk teljes képzési profilját bemutatta.

Ezt követően az érdeklődő diákok és szülők bemutató órákon vehettek részt. Betekinthettek ezáltal az iskolai életbe, a szakórák és közismereti órák rendszerébe, a nálunk folyó képzés minden szegmensébe.

Az érdeklődők létszáma minden eddigi évet felülmúló volt, 138-an voltak kíváncsiak a nálunk folyó képzésre.

A nagy érdeklődésre való tekintettel ebben a tanévben még egyszer tartunk nyílt napot, mégpedig 2019.01.11-én.

Iskolánk faipar, gépészet, informatika, kereskedelem, közgazdaság, sport, turisztika, ügyvitel, valamint szociális szolgáltatások területén kínál az Országos Képzési Jegyzékben szereplő szakképzéseket.

Hozzászólások lezárva.